Центр надання адміністративних
послуг у м. Лисичанську

Інформація про роботу управління адміністративних послуг Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області за 2021 рік

 20.01.2022 в 16:39

Управління адміністративних послуг є суб’єктом державної реєстрації у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, органом реєстрації у сфері реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання осіб. 

Управління здійснює матеріально-технічне та організаційне забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг у м.Лисичанську (далі – ЦНАП), керівництво його діяльністю. Ще ...

Інформація про діяльність ЦНАП у м.Лисичанську за IV-ий квартал 2021 року

 19.01.2022 в 14:15

Всього через Центр надання адміністративних послуг у м.Лисичанську надається 134 послуги згідно Переліку адміністративних послуг. Всі послуги надаються через адміністраторів шляхом їх взаємодії з суб'єктами надання послуг, а також адміністраторами та державними реєстраторами безпосередньо. 

Кількість наданих послуг за IV квартал -  12249. 

Кількість наданих консультацій – 14699. 

Сума надходжень до міського бюджету від надання адміністративних послуг за IV квартал – 939 469,95 грн.  Ще ...

Дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги у ЦНАП у м.Лисичанську

 17.01.2022 в 08:28

Скористатися послугами досвідченого юриста з надання безоплатної правової допомоги можна у приміщенні нашого ЦНАП згідно затвердженого графіку.


Просимо уважно ознайомитись з графіком роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги на І квартал 2022 року:


Ще ...

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м.Харків) інформує

 14.01.2022 в 10:57

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції /м.Харків/ інформує щодо порядку державної реєстрації громадських формувань та розмірів адміністративного збору у сфері державної реєстрації громадських формувань у 2022 році та надає роз’яснення як отримати консультацію та подати документи для державної реєстрації громадських формувань у Луганській області.


Щоб отримати детальну інформацію, необхідно перейти за посиланням:


https://drive.google.com/file/d/13ZrIBuN-Gwd-ax2ovvEP1LMFKm5-ee7v/view?usp=sharing Ще ...

Змінення вартості отримання послуг з 01 січня 2022 року

 05.01.2022 в 10:11

ОФОРМЛЕННЯ БІОМЕТРИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ


З 1 січня 2022 року Державне підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» змінив вартість бланків окремих біометричних документів. Зміна вартості пов`язана із підвищенням цін на сировину та матеріали, а також у зв’язку із зростанням вартості доставки виготовлених документів Державним підприємством спеціального зв’язку. 


У зв’язку з цим зросла загальна вартість оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Ще ...

Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!

 31.12.2021 в 08:41

Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя, творчого натхнення, яскравих подій, здійснення найзаповітніших мрій! Нехай наступний рік виправдає світлі надії та найдобріші прагнення, подарує оптимізм для втілення успішних проєктів у житті.  Хай панує у домівках гармонія, мир, удача й злагода. А Різдвяна зірка запалить у серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!


З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Ще ...

Участь у Всеукраїнській благодійній акції «Монетки дітям»

 28.12.2021 в 10:40

Центр надання адміністративних послуг у м.Лисичанську  отримав грамоту  за участь у Всеукраїнській благодійній акції «Монетки дітям» за вклад у боротьбі з дитячим раком.


З 1 по 30 вересня 2021 року проходила Всеукраїнська благодійна акції «Монетки дітям», яку ініціювали Національний банк України та благодійний фонд «Таблеточки». 


Близько 4000 навчальних закладів, трудових колективів та організацій доєдналися до цієї ініціативи, аби у простий та веселий спосіб зібрати монети та перетворити Ще ...

Графік прийому громадян у передсвяткові та святкові дні

 23.12.2021 в 12:53

Графік прийому громадян у ЦНАП у м.Лисичанську  та на віддалених робочих місцях адміністраторів ЦНАП у передсвяткові та святкові дні Ще ...

Робоча нарада з працівниками Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області

 21.12.2021 в 13:08

У Центрі надання адміністративних послуг у м.Лисичанську відбулась робоча нарада з представниками ГУ ДСНС щодо реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.


Протипожежна декларація є документом, що дає право на початок роботи новоутворених підприємств або початок використання об’єктів нерухомості. Декларація заповнюється суб’єктом звернення і подається ним або надсилається рекомендованим листом за місцем розташування об’єкта (об’єктів) нерухомості, або через Єдиний державний портал адміністративних послуг, Ще ...

Центр надання адміністративних послуг у м.Лисичанську розширив перелік адміністративних послуг

 16.12.2021 в 15:27

На майданчику тренінгового простору ЦНАП у м.Лисичанську з метою досягнення якісного та доступного надання адміністративних послуг відбулась зустріч працівників ЦНАП з представниками Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області, під час якої були окреслені подальші плани на успішну співпрацю, що надасть гарантію  розвитку та багатофункціональності у роботі ЦНАП.  


Сьогодні через ЦНАП у м.Лисичанську наші мешканці можуть отримати сім послуг Держпродспоживслужби: Ще ...