Центр надання адміністративних
послуг у м. Лисичанську

Чи можливо зареєструвати право власності у разі втрати державного акту на право власності на земельну ділянку та свідоцтво про право власності?

 15.10.2019 в 15:36

Майже кожна людина є власником об’єкта нерухомого майна (квартири, житлового чи садового будинку, земельної ділянки та ін..)


Трапляються випадки, коли правовстановлюючі документи на вказані об’єкти нерухомого майна втрачаються.


Виникає питання – як підтвердити своє право власності на об’єкт нерухомого майна?


Постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 Ще ...

ЦНАП у м. Лисичанську покращує умови для відвідувачів

 07.10.2019 в 15:54

Центр надання адміністративних послуг у м.Лисичанську став ще доступнішим для людей з обмеженими можливостями руху. Для забезпечення комфорту і безпеки відвідувачів в санвузлі було встановлено зручні підлогові та підйомні настінні поручні. Реконструкція туалетної кімнати була проведена за підтримки проекту «Реформа управління на сході України ІІ», що виконується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusаmmenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального уряду Німеччини.


Колектив ЦНАП ставиться з повагою до відвідувачів та піклується про створення для них комфортних умов.  Ще ...

Зміна реквізитів рахунків для сплати адміністративного збору

 02.10.2019 в 19:25

Шановні відвідувачі!

Звертаємо Вашу увагу на те, що у зв’язку із введенням в дію рахунків, сформованих за стандартами IBAN відповідно до постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (ІВАN) в Україні» з 1 жовтня 2019 року вступають в дію нові реквізити для сплати адміністративних зборів. 


З 01.10.2019 до 31.10.2019 буде діяти перехідний період, протягом якого платежі можуть проводитися або з використанням IBAN, або з використанням старих реквізитів. Починаючи з 01.11.2019 нові рахунки будуть діяти на постійній основі. Ще ...

Представники команди ЦНАП у м.Лисичанську відвідали колег у м.Кременчуці

 27.08.2019 в 13:36

Нині Україна продовжує активно розвивати сервісний підхід до обслуговування громадян. Центр надання адміністративних послуг у м.Лисичанську робить  пріоритетним напрямом запровадження онлайн-послуг, які надають можливість отримати адміністративну послугу 24/7 з будь-якого зручного місця. Однак не менш важливим напрямком залишається підвищення якості надання офлайн-послуг шляхом автоматизації роботи Центру та збільшення ефективності роботи адміністраторів.


Основною метою візиту було знайомство з  Ще ...

«Мобільний офіс» в дії

 14.08.2019 в 15:20

Рішенням виконавчого комітету Лисичанської міської ради від 06.08.2019 № 359 затверджений Регламент надання адміністративних послуг з використанням портативного апаратного комплексу кейсу «Мобільний офіс».


«Мобільний офіс» –  комплект сучасної портативної техніки, який дозволяє у форматі віддаленого робочого місця здійснювати повноцінний прийом документів для отримання адміністративних послуг за місцем перебування громадян. Адміністратор за допомогою мобільного кейсу, який вміщує ноутбук, сканер, термінал та інше технічне оснащення, може виконати всі необхідні операції для  Ще ...

Бізнес-тренінги з розвитку навичок підприємництва

 05.08.2019 в 15:38

В рамках Програми ООН з відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, урядів Польщі та Японії в період з серпня по жовтень 2019 року будуть проходити бізнес-тренінги з розвитку навичок підприємництва на сході України.


Мета Програми — зміцнення потенціалу і підвищення підприємницької активності внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення Донецької і Луганської областей.


Учасниками тренінгів можуть бути діючі та потенційні  Ще ...