Центр надання адміністративних
послуг у м. Лисичанську

ПАМ’ЯТКА: «Суб’єкти прийняття документів для державної реєстрації громадських формувань»

 15.09.2017 в 12:41

Головне територіальне управління  юстиції у Луганській області здійснює державну реєстрацію:


—  громадських  об’єднань, їхніх відокремлених підрозділів,

—  громадських  об’єднань, що не мають статусу юридичної особи;

—  підтвердження  всеукраїнського статусу громадського об’єднання;

—  обласних,  регіональних, місцевих та первинних професійних спілок, їх організацій та  об'єднань;

—  структурних  утворень політичних партій;

—  регіональних  (місцевих) творчих спілок, територіальних осередків всеукраїнських творчих  спілок;

—  обласних,  місцевих організацій роботодавців та їх  об'єднань;

—  постійно  діючих третейських судів.


Подати документи для державної реєстрації  громадських формувань можливо до:

Ще ...

ПАМ’ЯТКА: «Як зареєструвати громадську організацію із статусом юридичної особи»

 14.09.2017 в 11:29

Громадське  об'єднання -  це  добровільне об'єднання фізичних осіб та/або юридичних осіб приватного права для  здійснення та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема  економічних, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів.

Громадське об'єднання за  організаційно-правовою формою утворюється як громадська організація  або громадська  спілка.

Громадська організація — це громадське об'єднання,  засновниками та членами (учасниками) якого є фізичні особи.


І. ПІДГОТУВАТИ  СТАТУТ ОРГАНІЗАЦІЇ

Ще ...

Можливості он-лайн будинку юстиції для бажаючих зареєструвати громадську організацію

 26.08.2017 в 10:09

Громадські організації є важливою частиною та невід'ємним елементом демократії та розвинутого правового суспільства.


Громадські організації створюються для того, щоб привернути увагу до актуальних проблем, що, як правило, знаходяться у соціальних, екологічних, економічних площинах, для здійснення та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, економічних, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів.


Ще ...

Як громадському об'єднанню зберегти статус неприбутковості

 19.06.2017 в 11:23

До 1 липня 2017 року громадські об’єднання повинні переглянути свої установчі документи.

Відповідно до вимог Податкового кодексу України всі громадські об’єднання, які не хочуть бути виключені з Реєстру неприбуткових установ та організацій, повинні до 01 липня 2017 року переглянути свої статути, положення на їх відповідність Податковому кодексу України та у цей самий строк подати копії таких документів до органів Державної фіскальної служби.


Зокрема, відповідно до пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу України неприбутковим підприємством, установою та організацією є підприємство, установа та організація (далі — неприбуткова організація), що одночасно відповідає таким вимогам:

Ще ...

У Лисичанську з’явиться робоча станція для оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон із контактним встроєним носієм, видачі паспорта громадянина України у форматі електронної картки

 18.05.2017 в 10:43
    Вчора, 16 травня, в Лисичанську відбулося засідання позачергової 27-ої сесії Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, керівники структурних підрозділів міської ради, представники громадськості та засобів масової інформації.

     Депутати міської ради внесли зміни до міського бюджету на 2017 рік. Зокрема, було підтримане рішення про виділення з місцевого бюджету 10 % співфінансування на реалізацію проекту «Придбання робочої станції для оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон із контактним встроєним носієм, видачі паспорта громадянина України у форматі електронної картки», що є умовою фінансування проектів з Державного фонду регіонального розвитку. Ще ...

Он-лайн будинок юстиції — нові можливості

 10.05.2017 в 13:43

Міністерство юстиції України презентувало проект «Он-лайн будинок юстиції» (https://online.minjust.gov.ua).


Скористатися послугами «Он-лайн будинку юстиції» зможе будь-хто, у будь-який час, у будь-якому місці, за умови наявності Інтернету.


Отже, Проект дає можливість отримати в он-лайн — режимі наступні послуги.

Ще ...

Для збереження неприбутковості громадським організаціям залишилось 2 місяці!

 10.05.2017 в 13:38

Відповідно до вимог Податкового кодексу України всі громадські об’єднання, які не хочуть бути виключені з Реєстру неприбуткових установ та організацій, повинні до 01 липня 2017 року переглянути свої статути, положення на їх відповідність Податковому кодексу України та у цей самий строк подати копії таких документів до органів Державної фіскальної служби.

Зокрема, відповідно до пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу України неприбутковим підприємством, установою та організацією є підприємство, установа та організація (далі — неприбуткова організація), що одночасно відповідає таким вимогам:

Ще ...

Проблеми та перспективи роботи Центру надання адміністративних послуг у м.Лисичанську

 27.04.2017 в 15:16


Стан  сьогодення.


Сьогодні питання функціонування Центрів надання адміністративних послуг (далі ЦНАП) розглядається не тільки через призму  якості, законності, дотримання термінів, а й через призму децентралізації, що  призводить до значного розширення переліку послуг, що надаються через ЦНАП,  більша частина яких делеговані.

Не виключенням є і ЦНАП у м. Лисичанську.

Основними завданнями ЦНАП залишаються:

— організація надання адміністративних послуг в найкоротші терміни і  при мінімальній кількості відвідувань заявників;

— спрощення процедури отримання послуг і поліпшення якості їх надання;

— надання суб'єктам звернень вичерпної інформації і консультацій з  питання вимог та порядку надання адміністративних послуг.

  Ще ...

Пілотний проект “Шлюб за добу” у Станиці Луганській

 26.04.2017 в 11:57


Відтепер укласти шлюб протягом доби можна у Станиці Луганській


    З метою створення сприятливих умов для отримання фізичними особами адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, спрямованих на забезпечення реалізації гарантованого державою права на шлюб, зокрема, для учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб Урядом прийнято розпорядження, яким розширено перелік населених пунктів, які можуть надавати послугу в рамках пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки за обраним заявниками місцем, запровадженого розпорядженням Кабінету Міністрів України № 502 від 13 липня 2016 року «Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу».

Ще ...

До уваги державних реєстраторів, державних та приватних нотаріусів!

 21.04.2017 в 08:54

   Міністерство юстиції України листом від 18.04.2017 № 27/19.2-17 доводить до відому суб'єктів державної реєстрації наступну інформацію.


   З метою реалізації вимог Закону України «Про санкції” (далі — Закон про санкції) Порядком державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, затвердженим наказом Міністерства юстиції України від 09.02.2016 № 359/5, та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 09.02.2016 за № 200/28330 (зі змінами) (далі — Порядок) передбачено, що у разі проведення державної реєстрації, пов'язаної зі збільшенням розміру статутного капіталу господарських товариств, підприємств, у яких резидент іноземної держави, іноземна держава, юридична особа, учасником якої є нерезидент або іноземна держава, володіє 10 і більше відсотками статутного капіталу або має вплив на управління юридичною особою чи її діяльністю, державний реєстратор обов'язково встановлює наявність/відсутність персональних санкцій відповідно до Закону про санкції, рішення про застосування яких прийняте Радою національної безпеки і оборони України та введено в дію указом Президента України (положення абзацу другого пункту 12 розділу ІІ Порядку).

Ще ...