Центр надання адміністративних
послуг у м. Лисичанську

Проблеми та перспективи роботи Центру надання адміністративних послуг у м. Лисичанську

 17.04.2019 в 16:52

Сьогодні отримання адмінпослуг — регулярна та буденна процедура, якою всі неодноразово користуються, коли потрібно зареєструвати місце проживання, бізнес, нерухомість, отримати будь-який дозвіл, довідку та багато іншого.


Якість роботи центру надання адміністративних послуг (далі ЦНАП) визначає рівень довіри громадян до влади, який безпосередньо залежить від того, як держава виконує свої функції, де надання адмінпослуг посідає одну з ключових позицій.


Відвідувачам ЦНАП важливо не просто отримати потрібний документ, але й отримати його вчасно, якісно, за зрозумілою процедурою. Наразі це є ключовим завданням ЦНАП.  Ще ...

Які вимоги до клопотання (заяви) про безоплатну передачу земельних ділянок громадян та строк їх розгляду?

 11.04.2019 в 09:31

Порядок безоплатної приватизації земельних ділянок громадянами відрізняється в залежності від того, чи перебуває земельна ділянка в користуванні громадянина на початок її приватизації.


Заява подається, якщо земельна ділянка перебуває у його користуванні громадянина, в інших випадках подається клопотання.


У клопотанні (заяві) зазначаються цільове призначення земельної ділянки, її орієнтовні розміри Ще ...

Проект USAID «ЕКОНОМІЧНА ПІДТРИМКА СХІДНОЇ УКРАЇНИ» анонсує щорічне оголошення про реалізацію програми

 11.04.2019 в 08:36

Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) – «Економічна підтримка Східної України» (Проект USAID) шукає партнерів серед бізнесу, неурядових організацій (НУО) та державних установ для співпраці з метою створення нових економічних можливостей на Сході України. Через програму грантів Проект USAID допоможе громадянам, які постраждали від конфлікту, отримати необхідні знання для відкриття своєї справи (бізнесу), а підприємствам  — покращити свою діяльність, вийти на нові ринки і розвиватися завдяки сталим та інклюзивним бізнес-моделям.


Проект «Економічна підтримка Східної України» фінансується USAID і розрахований на п’ять років (2018-2023) для підтримки стійкої, інклюзивної ринково-орієнтованої економіки на Сході України. Ще ...

СВІТ КВІТІВ В ЦНАП У М.ЛИСИЧАНСЬКУ

 29.03.2019 в 13:47

Щосезону в Центрі надання адміністративних послуг оновлюється виставка робіт учнів художнього відділення Комунального закладу «Лисичанська дитяча школа мистецтв №1».

 

Виставка, представлена до огляну наших відвідувачів, складається з робіт, які майорять різнобарвними квітами. Відвідувачі ЦНАП у м.Лисичанську мають чудову можливість помилуватися яскравими та живими картинами. Ще ...

НОВІ ПІДХОДИ ДО НАДАННЯ ПОСЛУГ ГРОМАДЯНАМ

 25.03.2019 в 16:20

22.03.2019 по 24.03.2019 у м.Сєвєродонецьку відбувся тренінг «Застосування розвитку людського та інституційного потенціалу (HICD) щодо підвищення організації ефективності та якості надання послуг» для представників місцевого самоврядування Луганської області. Участь в тренінгу взяли і представники ЦНАП у м.Лисичанську. Тренінг було спрямовано на підвищення рівня надання послуг громадянам та вдосконалення організаційної спроможності посадовців на місцях. Підготовка фахівців за міжнародною методологією дозволить краще реагувати на потреби населення та виявити причини Ще ...