Центр надання адміністративних
послуг у м. Лисичанську

Привітання!

 07.12.2018 в 10:19


До уваги відвідувачів з питань реєстрації бізнесу

 06.12.2018 в 10:57

 

У зв’язку з необхідністю проходження навчання державних реєстраторів юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців прийом заявників з питань реєстрації бізнесу  11.12.2018 проводитися не буде.Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Тренінг у Києві. Переймаємо досвід Німеччини.

 25.11.2018 в 14:55

Представники  ЦНАПу у м.Лисичанську в особі керівника та співробітників взяли участь у  тренінгу для тренерів з методик викладання та сучасної дидактики вищої школи,  який проводився з 19 по 23 листопада в Києві за підтримки проекту «Реформа  управління на сході України ІІ», що виконується компанією Deutsche Gesellschaftfür Internationale Zusаmmenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального уряду  Німеччини.


Унікальний курс проводив тренер з Німеччини доктор Ґеральд Віббеке  (Dr. Gerald Wibbecke) з Академії наукового підвищення кваліфікації при  Гайдельберзькому інституті педагогіки.

Ще ...

Порядок поновлення договорів оренди землі

 19.11.2018 в 21:57

Відповідно  до статті 2 Закону України «Про оренду землі» (далі — Закон) відносини,  пов’язані з орендою землі, регулюються Земельним кодексом України, Цивільним  кодексом України, Законом України «Про оренду землі», законами України, іншими  нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до них, а також договором  оренди землі.


Так,  оренда землі — це засноване на договорі строкове платне володіння і  користування земельною ділянкою, необхідною орендареві для проведення  підприємницької та інших видів діяльності (стаття 1 Закону).

Ще ...

До уваги осіб, які бажають стати державними службовцями!

 14.11.2018 в 11:03

Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Луганській області повідомляє наступне.


Відповідно до пункту 5 Порядку проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 171 (далі – Порядок), спеціальній перевірці, зокрема, підлягають відомості щодо наявності в особи корпоративних прав.

Ще ...

Поновлення права власності на об’єкт нерухомого майна

 08.11.2018 в 09:25

Постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015р.№ 1127 зі змінами затверджений “Порядок державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” (далі — Порядок).


Відповідно до пункту 53 Порядку для державної реєстрації права власності на об’єкт нерухомого майна, реєстрацію якого проведено до 1 січня 2013 р. відповідно до законодавства, що діяло на момент його виникнення, у зв’язку із втратою, пошкодженням чи псуванням відповідного, свідоцтва про право власності на нерухоме майно використовуються відомості з Реєстру прав власності на нерухоме майно, який є архівною складовою частиною Державного реєстру прав, та паперові носії інформації (реєстрові книги, реєстраційні справи, ведення яких здійснювали підприємства бюро технічної інвентаризації).

Ще ...

У ЦНАП тепер можна оформити закордонний паспорт та паспорт громадянина України у формі ID картки

 17.10.2018 в 19:56

Вчора, 16 жовтня, у Центрі надання адміністративних  послуг у м. Лисичанську (далі — ЦНАП) відбувся урочистий захід, присвячений початку  надання нових адміністративних послуг — оформлення і видача паспорта  громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм та  паспорта громадянина України у формі ID картки.

У заході взяли участь: міський голова Сергій Шилін,  перший заступник міського голови Андрій Шальнєв, виконуючий обов’язки директора  Департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму Луганської обласної  державної адміністрації Єгор Скіртач, заступник начальника управління Державної  міграційної служби України в Луганській області Олександр Церковний, депутати  Лисичанської міської ради, завідувач сектору у Луганській області Міністерства  з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Сергій  Копилов, експерт з розвитку проектів Проекту «Зміцнення громадської довіри»  (UCBI), що виконується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) Ірина  Іванова, представники Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ)  — координатор проекту «Реформа управління на сході України ІІ» Олексій Кубар та  експерт проекту Єлизавета Жуковська, виконавчий директор Луганського  регіонального відділення Асоціації міст України Наталія Бойко.

Ще ...

Відповідальність за самовільне зайняття земельної ділянки

 03.10.2018 в 14:27

Самовільне зайняття  земельної ділянки  є адміністративним правопорушенням, передбаченим статтею 53-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Його вчинення тягне за собою накладення штрафу на громадян від десяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб — від двадцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Також, статтею 197-1 Кримінального кодексу України встановлена кримінальна відповідальність за самовільне зайняття земельної ділянки, яким завдано значної шкоди її законному володільцю або власнику. За вчинення такого злочину встановлене кримінальне покарання у вигляді штрафу від двохсот до трьохсот неоподатковуваних або арешту на строк до шести місяців.

Ще ...