Центр надання адміністративних
послуг у м. Лисичанську

Виїзні прийоми адміністраторів ЦНАП у м.Лисичанську в містах Обухів та Запоріжжя

 08.09.2023 в 13:38

Цього тижня тижня на базі стаціонарних пунктів накопичення та видачі гуманітарної допомоги у містах Обухів та Запоріжжя Гуманітарного штабу Лисичанської міської військової адміністрації адміністраторами ЦНАП у м.Лисичанську надавалися адміністративні послуги мешканцям Луганської області, які тимчасово проживають у цих місцях. 


Обслуговування відбувалося з використанням портативного апаратного комплексу — кейсу «Мобільний офіс», отриманому в межах дії меморандуму про взаєморозуміння щодо надання технiчної допомоги між Лисичанською міською військовою адміністрацією та Проєктом МТД «Демократичне врядування у Східній Україні» Ще ...

Державна програма кредитування «є-Оселя»

 07.09.2023 в 11:04

Міністерство Фінансів спільно з Національним Банком впроваджує нову ініціативу — державну програму кредитування "є-Оселя", яка призначена для підтримки громадян в придбанні власного житла та покращенні їхніх житлових умов. Ця програма спрямована на стимулювання розвитку житлового будівництва та забезпечення доступного житла для українців.


Основні переваги програми:


-  Низька відсоткова ставка – Державна програма "є-Оселя" надає можливість отримати кредит під низький процент, Ще ...

Перелік програм, грантів та ініціатив підтримки бізнесу

 05.09.2023 в 11:05

З метою надання консультаційної допомоги та підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва у співпраці з Департаментом економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності Луганської облдержадміністрації надаємо Перелік програм, що містить інформацію про державні та міжнародні програми підтримки підприємництва, у тому числі грантову допомогу та інші ініціативи, спрямовані на розвиток бізнесу, зокрема в умовах війни.


Посилання на перелік: Ще ...

Консультаційні послуги з питань пенсійного забезпечення громадян в ЦНАП у м.Лисичанську

 30.08.2023 в 15:08

Управління адміністративних послуг Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області та Головне управління Пенсійного фонду України в Луганській області, враховуючи потребу в подальшому розвитку ефективної системи надання послуг у сфері соціального захисту населення, в наближенні послуг з питань пенсійного забезпечення до громадян за місцем їх проживання, уклали Угоду про співпрацю щодо надання адміністративних послуг у сфері соціального забезпечення громадян.


Спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області на базі ЦНАП у м.Лисичанську Ще ...

Адміністративні послуги в ЦНАП у м.Лисичанську для ветеранів війни та членів сімей загиблих ветеранів війни

 29.08.2023 в 13:47

На засіданні Уряду прийнято розпорядження Кабінету Міністрів України від 09.06.2023 № 504-р «Про внесення змін у додаток до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 р. № 523» (далі – Розпорядження) яким, зокрема, розширено перелік адміністративних послуг, які отримуватимуть ветерани війни, особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалі учасники Революції Гідності, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», через центри надання адміністративних послуг. Ще ...

Віддалені робочі місця адміністраторів ЦНАП у м.Лисичанську в містах Обухів та Запоріжжя

 22.08.2023 в 15:53

ЦНАП у м.Лисичанську з вересня місяця впроваджує діяльність віддаленого робочого місця адміністратора ЦНАП з використанням мобільного кейсу на базі стаціонарних пунктів накопичення та видачі гуманітарної допомоги №3 в м.Запоріжжі і №4 в м.Обухові Гуманітарного штабу Лисичанської міської військової адміністрації.


Заявники, незалежно від їх місця реєстрації, можуть отримати адміністративну послугу: 

-реєстрація повідомлення про пошкоджене або зруйноване власне нерухоме майно внаслідок військової агресії. Ще ...

Віддалене робоче місце адміністратора ЦНАП у м.Лисичанську в Хмельницькому

 18.08.2023 в 14:07

На базі Координаційного центру допомоги ВПО з Луганської області в м.Хмельницькому ЦНАП у м.Лисичанську надає адміністративні послуги:


— реєстрація повідомлення про пошкоджене або зруйноване власне нерухоме майно внаслідок військової агресії (до адміністратора ЦНАП у м.Лисичанську можуть звертатися заявники незалежно від їх місця реєстрації).


Мешканці Лисичанської територіальної громади додатково можуть отримати наступні адміністративні послуги: Ще ...

Віддалене робоче місце адміністратора ЦНАП у м.Лисичанську в Одесі

 10.08.2023 в 13:35

На базі Координаційного центру допомоги ВПО з Луганської області в місті Одеса Центр надання адміністративних послуг у м.Лисичанську надає адміністративні послуги для мешканців Лисичанської територіальної громади:

— видача витягу з реєстру територіальної громади; 

— видача довідки про зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб; 

— зняття з реєстрації місця проживання особи у зв’язку зі смертю; 

— видача «Єдиного квитка»;

— видача довідки про перебування на квартирному обліку; Ще ...

Правовий дайджест реформ щодо захисту внутрішньо переміщених осіб та осіб постраждалих від збройної агресії

 09.08.2023 в 14:17

ГО «Зелена альтернатива України» надає Правовий дайджест реформ щодо захисту ВПО та осіб постраждалих від збройної агресії за період березень – червень 2023 року:


— компенсація за пошкоджене та знищене нерухоме майно;

— компенсація для відновлення пошкоджених об’єктів нерухомого майна;

— компенсація за знищені об’єкти нерухомого майна;

— стратегія державної політики з питань внутрішнього переміщення;

— виплата пенсій та грошових допомог особам, які отримали тимчасовий захист за кордоном; Ще ...

Надання фінансової допомоги для малого та середнього бізнесу у рамках вікритої програми підтримки економічної стійкості України

 08.08.2023 в 10:11

Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps в партнерстві з ГО «Вест Юкрейн Діджитал» приймає заявки в рамках відкритої Програми підтримки економічної стійкості України, спрямовану на надання фінансової допомоги для малого та середнього бізнесу, який знаходиться в процесі релокації через війну або вже релокований до Київської, Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей. 


Програма сприятиме підвищенню здатності ВПО та осіб, які постраждали внаслідок бойових дій, протистояти несприятливим соціальним та економічним умовам та допоможе бізнесу адаптуватися до мінливих умов Ще ...