Центр надання адміністративних
послуг у м. Лисичанську


Бізнес-тренінги з розвитку навичок підприємництва

 05.08.2019 в 15:38

В рамках Програми ООН з відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, урядів Польщі та Японії в період з серпня по жовтень 2019 року будуть проходити бізнес-тренінги з розвитку навичок підприємництва на сході України.


Мета Програми — зміцнення потенціалу і підвищення підприємницької активності внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення Донецької і Луганської областей.


Учасниками тренінгів можуть бути діючі та потенційні підприємці, місцеве населення та внутрішньо переміщені особи (ВПО).


Кожному слухачеві буде надана можливість представити та захистити свій бізнес-проєкт перед групою та отримати зворотний зв'язок від тренерів-експертів.


Тренінг буде корисний особам, які планують подаватися на конкурс бізнес-грантів. Інформація про умови та особливості чергової програми малих грантів буде оприлюднена на офіційному веб-сайті ПРООН ua.undp.org


Навчальна програма з розвитку навичок підприємництва на сході України додається.


Участь у тренінгах — безкоштовна. Програма ООН з відновлення та розбудови миру повністю відшкодовує на період навчання витрати на проїзд, забезпечує житлом (за потребою), харчуванням та роздатковими навчальними матеріалами.


Населені пункти, в яких будуть проведені тренінги: Біловодськ, Білокуракине, Золоте, Кремінна, Лисичанськ, Марківка, Мілове, Новоайдар, Новопсков, Попасна, Рубіжне, Сватове, Сєвєродонецьк, Станиця Луганська, Старобільськ, Троїцьке.


Відбір учасників буде проводитися за результатами даних реєстраційної анкети та співбесіди.

 

Учасників, які будуть відібрані для участі в тренінгу, поінформують про місце і час початку тренінгів, а також про інші організаційно-технічні питання щонайменше за 3 дні до їхнього початку.


За більш детальною інформацією про участь у навчанні необхідно звертатись до контактних осіб: асистента навчальної програми Надії Стець — (099) 553 65 70, (096) 550 94 76, vpo.study@gmail.com та координатора Програми ООН із відновлення та розбудови миру у Луганській області Володимира Іщенка -(066) 766 95 85, volodymyr.ishchenko@undp.org.Департамент економічного розвитку, зовнішньоекономічної діяльності та туризму Луганської обласної державної адміністрації